Πρόγραμμα Δραστηριοτήτων: Ιανουάριος-Ιούνιος 2018

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00
Χώροι διαβίωσης και Feng Shui
Ανθή Καλιαφέτη
10.00 - 12.00
έναρξη: 28/2
Παπιεροσεμινάριο – Εργαστήρι Papier-mâché
Αναστασία Ασβεστά
10.00 - 14.00
στις 11/3

Παπιεροσεμινάριο – Εργαστήρι Papier-mâché
Αναστασία Ασβεστά
11.00 - 13.00
στις 18/3
11.00
Μαθήματα Υφαντικής Τέχνης -Weaving & Fiber Art
Βασιλική Σοφιανού
11.00 - 14.30
στις 24/2

Μαθήματα Υφαντικής Τέχνης -Weaving & Fiber Art
Βασιλική Σοφιανού
13.00 - 16.00
στις 10/3
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Αυτοπορτραίτο – Εργαστήρι Τέχνης & Φωτογραφίας
Βενθεσικύμη Σούκουλη
16.00 - 18.00
έναρξη 24/2
17.00
Theater Club – Το Θέατρο της Δευτέρας
ομάδα Bateau Lavoir
17.00 - 19.00
έναρξη 12/2
Καλώς ήρθατε στον κόσμο του Science Fiction
Γιάννης Καμπουρόπουλος
17.00 - 19.00
έναρξη: 27/2
Tiny Dadaists – Preschoolers Workshop on Literature and Poetry
Viviana Miliaresi
17.00 - 18.00
starting: Feb 21
Δημοσιογραφία, η Τέχνη της Παρατήρησης
Μάνος Αντώναρος
17.00 - 19.00
έναρξη: 15/2
6 Θεατρικές Συναντήσεις με τον Κώστα Βασαρδάνη
Κώστας Βασαρδάνης
17.30 - 20.30
έναρξη: 23/2
Η αληθινή μου φωνή
Στέλιος Πελασγός
17.30 - 20.30
4 συναντήσεις: 4/2, 11/2, 25/2, 4/3
18.00
19.00
Film Theory: 1915 – 2017
Γιώργος Κόρρας
19.30 - 22.30
Ο αποκρυπτογραφημένος λόγος
Μιχάλης Πανάδης
19.00 - 22.00
έναρξη: 6/11

Τα μυστικά του Δυνατού Διαλόγου
Μανίνα Ζουμπουλάκη
19.00 - 21.00
έναρξη: 18/4

20.00
21.00
22.00

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00
Theater Club – Το Θέατρο της Δευτέρας
ομάδα Bateau Lavoir
17.00 - 19.00
έναρξη 12/2
Δημοσιογραφία, η Τέχνη της Παρατήρησης
Μάνος Αντώναρος
17.00 - 19.00
έναρξη: 15/2
18.00
19.00
Film Theory: 1915 – 2017
Γιώργος Κόρρας
19.30 - 22.30
Τα μυστικά του Δυνατού Διαλόγου
Μανίνα Ζουμπουλάκη
19.00 - 21.00
έναρξη: 18/4

20.00
21.00
22.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00
Παπιεροσεμινάριο – Εργαστήρι Papier-mâché
Αναστασία Ασβεστά
10.00 - 14.00
στις 11/3

Παπιεροσεμινάριο – Εργαστήρι Papier-mâché
Αναστασία Ασβεστά
11.00 - 13.00
στις 18/3
11.00
Μαθήματα Υφαντικής Τέχνης -Weaving & Fiber Art
Βασιλική Σοφιανού
11.00 - 14.30
στις 24/2

Μαθήματα Υφαντικής Τέχνης -Weaving & Fiber Art
Βασιλική Σοφιανού
13.00 - 16.00
στις 10/3
12.00
13.00
14.00
15.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00
Χώροι διαβίωσης και Feng Shui
Ανθή Καλιαφέτη
10.00 - 12.00
έναρξη: 28/2
11.00
16.00
Αυτοπορτραίτο – Εργαστήρι Τέχνης & Φωτογραφίας
Βενθεσικύμη Σούκουλη
16.00 - 18.00
έναρξη 24/2
17.00
Δημοσιογραφία, η Τέχνη της Παρατήρησης
Μάνος Αντώναρος
17.00 - 19.00
έναρξη: 15/2
6 Θεατρικές Συναντήσεις με τον Κώστα Βασαρδάνη
Κώστας Βασαρδάνης
17.30 - 20.30
έναρξη: 23/2
Η αληθινή μου φωνή
Στέλιος Πελασγός
17.30 - 20.30
4 συναντήσεις: 4/2, 11/2, 25/2, 4/3
18.00
19.00
Ο αποκρυπτογραφημένος λόγος
Μιχάλης Πανάδης
19.00 - 22.00
έναρξη: 6/11
20.00
21.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00
Tiny Dadaists – Preschoolers Workshop on Literature and Poetry
Viviana Miliaresi
17.00 - 18.00
starting: Feb 21
19.00
20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00
Χώροι διαβίωσης και Feng Shui
Ανθή Καλιαφέτη
10.00 - 12.00
έναρξη: 28/2
11.00
17.00
Καλώς ήρθατε στον κόσμο του Science Fiction
Γιάννης Καμπουρόπουλος
17.00 - 19.00
έναρξη: 27/2
18.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
16.00
Αυτοπορτραίτο – Εργαστήρι Τέχνης & Φωτογραφίας
Βενθεσικύμη Σούκουλη
16.00 - 18.00
έναρξη 24/2
17.00
Καλώς ήρθατε στον κόσμο του Science Fiction
Γιάννης Καμπουρόπουλος
17.00 - 19.00
έναρξη: 27/2
Δημοσιογραφία, η Τέχνη της Παρατήρησης
Μάνος Αντώναρος
17.00 - 19.00
έναρξη: 15/2
18.00
19.00
Τα μυστικά του Δυνατού Διαλόγου
Μανίνα Ζουμπουλάκη
19.00 - 21.00
έναρξη: 18/4
20.00
No activities available!